Wycieczki 3 dniowe

Strona główna / Wycieczki "Wycieczki 3 dniowe"

Wycieczki

ENERGYLANDIA + KRAKÓW- WIELICZKA

410 zł

3 dniowa wycieczka Kraków – Energylandia – Wieliczka

Cena dla grupy 45 osobowej: 410 zł

 

W cenie: przejazd autokarem, ubezpieczenie, opieka pilota , przewodnik , wyżywienie, 2 noclegi w Krakowie, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów (Katedra, Kościół Mariacki, Sukiennice, Smocza jama, kopalnia soli w Wieliczce, Energylandia itp.)

Grupy zorganizowane - wycieczki w Polsce

GÓRY STOŁOWE I PRAGA

Cena : 410zł

3  dniowa  wycieczka  do Gór Stołowych z jednodniowym pobytem w Pradze

Cena dla grupy 45 osobowej: 410 zł

 

W cenie: (transport autokarem, zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym w Karłowie, u stóp Szczelińca Wielkiego – najwyższego szczytu w Górach  Stołowych,  w okolicach najpopularniejszych polskich uzdrowisk m. innymi Polanicy Zdrój, wszystkie pokoje z łazienkami; wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji, ubezpieczenie, zwiedzanie Pragi z obiadem, wizyta w Adrspah – Skalnym Mieście, mieszczącym się na terenie Parku Narodowego w Czechach , zwiedzanie Uzdrowisk – Kudowa Zdrój, Polanica Zdrój, wejście na szczyt Szczeliniec i inne okoliczne atrakcje
(w zależności od ilości dni).

Uwaga: dokładny koszt wycieczki uzależniony jest od ilości jadących osób oraz
od szczegółowego programu wycieczki uzgodnionego wcześniej z nauczycielem.

Wycieczki 3 dniowe

SZWAJCARIA KASZUBSKA

Cena : 410zł

3 – dniowa wycieczka po Szwajcarii Kaszubskiej

Cena dla grupy 45-50 osobowej: 410 zł  

                                        30 osób: 462 zł

W cenie: przejazd autokarem, ubezpieczenie, 2 noclegi z wyżywieniem, opieka pilota, przewodnik, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, warsztaty/lekcje muzealne, ognisko z kiełbaskami. 

Zakwaterowanie: ośrodek wypoczynkowy położony bezpośrednio przy lesie i jeziorze Garczyn . Na terenie ośrodka znajdują się boiska do gier zespołowych, plac zabaw, świetlica, sala do gry w tenisa stołowego, kąpielisko itp.

Na specjalne zamówienie na terenie ośrodka można zorganizować: strzelanie z łuku, przejażdżka wozami po okolicy, dmuchańce, występy artystyczne, ścianka wspinaczkowa

Grupy zorganizowane - wycieczki w Polsce

WROCŁAW – SZKLARSKA PORĘBA – KARPACZ

Cena : 400zł

3 dniowa wycieczka w Karkonosze

Cena dla grupy 45 osobowej: 400zł

 

W cenie: transport luksusowym autokarem,  zakwaterowanie w Jagniątkowie – malowniczej miejscowości letniskowo – wczasowej, położonej w śródgórskiej kotlinie na wysokości 450 – 620 m. n. p. m., wyżywienie / śniadania, obiady, kolacje /, usługi przewodnika, zwiedzanie Wrocławia –  bilety wstępów do zwiedzanych obiektów włącznie z seansem w Panoramie Racławickiej, wejścia na teren Karkonoskiego Parku Narodowego – trasy piesze, wejścia lekcje w Muzeum Minerałów (Chata Walońska) i Hucie Szklanej, zwiedzanie Szklarskiej Poręby i Karpacza (Wybrane obiekty).

Uwaga! W związku z bliskością granicy, istnieje możliwość zorganizowania wyprawy do wybranego miasta w Czechach. 

Z GlobalWay przeżyjesz niezapomniane chwile Proponujemy usługi „szyte na miarę” i dopasowane indywidualnie do potrzeb każdej grupy

Personalizacja

Nasza firma jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na usługi spersonalizowane

Miejsca

Szukamy nowych, niestandardowych i oczywiście ciekawych miejsc nie tylko w kraju ale także za jego granicami

Ceny

Nasza oferta to nie tylko niezapomniane chwile ale także okazyjne ceny

Szkolenia

Posiadamy również oferty dla Rad Pedagogicznych oraz grona nauczycielskiego

O naszej firmie

Nasza firma jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na usługi spersonalizowane, dlatego proponujemy Państwu usługi „szyte na miarę” i dopasowane indywidualnie do potrzeb każdej grupy. Nie opieramy się tylko i wyłącznie na sztampowych i ogólnodostępnych ofertach turystycznych dla danej grupy zawodowej.


Kontakt