10 DNIOWE KOLONIE W BESKIDZIE ŻYWIECKIM

Strona główna / 10 DNIOWE KOLONIE W BESKIDZIE ŻYWIECKIM

Kolonie

10 DNIOWE KOLONIE W BESKIDZIE ŻYWIECKIM

1559 zł

10 DNIOWE KOLONIE W BESKIDZIE ŻYWIECKIM

w terminie: 23.06 – 02.07.2019 r.

Cena: 1559 zł

 

W cenie: przejazd autokarem (klimatyzacja, DVD) – autokar do dyspozycji uczestników na miejscu na czas pobytu; ubezpieczenie; noclegi w  domkach 12 – 14 osobowych (w każdym wychowawca), w Ośrodku „Relaks” w Międzybrodziu Żywieckim, położonym nad brzegiem Jeziora Międzybrodzkiego i u stóp Góry Żar (na terenie ośrodka baseny, boiska sportowe, korty tenisowe, sale zabaw, sale kinowe, sale zajęciowe, tor quadowy, strzelnica, urządzenia animacyjne); pełne wyżywienie – 3 posiłki dziennie – śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, obiad serwowany;  wszystkie bilety do zwiedzanych obiektów: Zamek Habsburgów, Muzeum Koronki, Chata Kawuloka – Izba Regionalna, Skocznia w Wiśle-Malince im. A. Małysza,  przewodnik.  Wycieczki fakultatywne: Pętla Beskidzka:  Żywiec – Węgierska Górka – Koniaków – Istebna – Wisła (wycieczka realizowana dwuetapowo); wycieczka szlakiem turystycznym: Góra Żar oraz Magurka Wilkowska (Przełęcz Przegibek, Schronisko na Magurce Wilkowickiej – panorama Bielska – Białej oraz widok na zbiornik na Górze Żar).

W programie: wycieczki piesze; fakultatywne wycieczki autokarowe – poznawanie regionu, zwyczajów, tradycji ludowych; gry i zabawy sportowe, zajęcia w sali zabaw: ping – pong, bilardy; zajęcia relaksacyjne – plażowanie, kąpiele w basenie znajdującym się w kompleksie (baseny ze zjeżdżalniami) pod opieką wychowawców i ratownika; konkursy, dyskoteki – karaoke, kino-teka, zabawy przy ognisku na terenie ośrodka. Atrakcje dodatkowe w cenie: wjazd kolejką szynową na Górę Żar, pobyt w parku linowym Trollandia Góra Żar,  pakiet animacji: kula wodna, zorbing, bumper ball, strzelnica paintball, pływanie rowerami wodnymi pod opieką ratownika i wychowawców po Jeziorze Międzybrodzkim.

 

Atrakcje dodatkowo płatne: pobyt w Parku Rozrywki Energylandia – aktualna cena całodniowego biletu wstępu zostanie podana na zebraniu kolonijnym przed wyjazdem.

 

Rezerwacja miejsc przewidziana do 20 grudnia 2018 r. pod numerem tel. 668 157 479 (kierownik kolonii). Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki w kwocie 350 zł do wychowawców – nauczycieli SP nr 169.

 

 

Z GlobalWay przeżyjesz niezapomniane chwile Proponujemy usługi „szyte na miarę” i dopasowane indywidualnie do potrzeb każdej grupy

Personalizacja

Nasza firma jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na usługi spersonalizowane

Miejsca

Szukamy nowych, niestandardowych i oczywiście ciekawych miejsc nie tylko w kraju ale także za jego granicami

Ceny

Nasza oferta to nie tylko niezapomniane chwile ale także okazyjne ceny

Szkolenia

Posiadamy również oferty dla Rad Pedagogicznych oraz grona nauczycielskiego

O naszej firmie

Nasza firma jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na usługi spersonalizowane, dlatego proponujemy Państwu usługi „szyte na miarę” i dopasowane indywidualnie do potrzeb każdej grupy. Nie opieramy się tylko i wyłącznie na sztampowych i ogólnodostępnych ofertach turystycznych dla danej grupy zawodowej.


Kontakt