10 DNIOWE KOLONIE TANECZNE W STEGNIE

Strona główna / 10 DNIOWE KOLONIE TANECZNE W STEGNIE

Kolonie

10 DNIOWE KOLONIE TANECZNE W STEGNIE

1699 zł

10 – DNIOWE KOLONIE TANECZNE W STEGNIE

W TERMINIE: 06 – 15. 07. 2019 r.

CENA: 1699 zł 

 

 

W cenie: przejazd autokarem (klimatyzacja, DVD) – autokar do dyspozycji uczestników na miejscu na czas pobytu; ubezpieczenie; noclegi w Ośrodku położonym u skraju lasu sosnowego –  w pokojach 3,4,5 osobowych z łazienkami w Stegnie, malowniczej, nadmorskiej miejscowości na Mierzei Wiślanej (na terenie ośrodka sala taneczna z lustrami , dwa baseny, boiska sportowe, sale do zajęć, sala dyskotekowa, ping – pong, plac zabaw z trampolinami,   boisko do siatkówki/koszykówki, zadaszone miejsce na ognisko); pełne wyżywienie – 3 posiłki dziennie – śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, obiad serwowany;  zajęcia taneczne prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów tańca; bilety wstępów do zwiedzanych obiektów podczas wycieczek fakultatywnych; rejs tramwajem wodnym po Zalewie Wiślanym, przejazd kolejką wąskotorową.

Wycieczki fakultatywne: Krynica Morska – Frombork (Latarnia Morska w Krynicy, rejs tramwajem wodnym do Fromborka – 4 godzinny program zwiedzania z przewodnikiem Wzgórza Katedralnego – Bazylika Katedralna z koncertem muzyki organowej, Wieża Radziejowska z zabytkowym Wahadłem Foucaulta – przyrządem do mierzenia ruchu wirowego Ziemi, taras widokowy –podziwiane panoramy  okolic Fromborka, Muzeum Kopernika – zwiedzanie komnat z eksponatami,  Planetarium z filmem edukacyjnym; Gdańsk – Stare Miasto i okolice , Westerplatte (ul. Długa, Dom Uphagena, Ratusz, Długi Targ, Dwór Artusa, pomnik Neptuna, Długie Pobrzeże, Żuraw, Wielki Młyn; Westerplatte);  Wycieczka piesza do obozu Stutthof. z lekcją dydaktyczną.  

W programie: zajęcia taneczne prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów tańca-taniec współczesny, taniec nowoczesny, akrobatyka z elementami gimnastyki, wycieczki piesze; fakultatywne wycieczki autokarowe  poznawanie regionu, miejsc związanych z życiem i działalnością Mikołaja Kopernika; gry i zabawy sportowe, zajęcia w sali zabaw: ping – pong, bilardy; zajęcia relaksacyjne – plażowanie, kąpiele w morzu oraz basenach znajdujących się w kompleksie pod opieką wychowawców i ratownika; wybory miss i mistera kolonii, konkursy, dyskoteki,  kino-teka, zabawy przy ognisku na terenie ośrodka.

 Atrakcje dodatkowe w cenie: prelekcja o bursztynie, wizyta w Muzeum Bursztynu  w Stegnie. 

Rezerwacja miejsc przewidziana do 11 lutego 2019 r. w siedzibie Studia Tańca Gimnastyki i Baletu w Andrespolu, ul. Rokicińska 146. Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki w kwocie 300 zł do Pani Magdaleny Ponimasz – Czinar

Z GlobalWay przeżyjesz niezapomniane chwile Proponujemy usługi „szyte na miarę” i dopasowane indywidualnie do potrzeb każdej grupy

Personalizacja

Nasza firma jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na usługi spersonalizowane

Miejsca

Szukamy nowych, niestandardowych i oczywiście ciekawych miejsc nie tylko w kraju ale także za jego granicami

Ceny

Nasza oferta to nie tylko niezapomniane chwile ale także okazyjne ceny

Szkolenia

Posiadamy również oferty dla Rad Pedagogicznych oraz grona nauczycielskiego

O naszej firmie

Nasza firma jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na usługi spersonalizowane, dlatego proponujemy Państwu usługi „szyte na miarę” i dopasowane indywidualnie do potrzeb każdej grupy. Nie opieramy się tylko i wyłącznie na sztampowych i ogólnodostępnych ofertach turystycznych dla danej grupy zawodowej.


Kontakt