O nas

Firma GlobalWay funkcjonuje na rynku turystycznym od 25/11/2010 . Wpis do rejestru organizatorów turystyki nr 268 na ziemi Łódzkiej, co roku aktualna Gwarancja Turystyczna (Polisa), organizacja wiele udanych wyjazdów turystycznych.  Posiadam szeroką ofertę sprawdzonych i wiarygodnych usług w postaci: wycieczek szkolnych dla dzieci i młodzieży, wycieczek dla dorosłych – grupy zorganizowane, wyjazdów letnich – kolonii krajowych i zagranicznych. Wszystkie zorganizowane do tej pory wyjazdy uzyskały bardzo dobrą opinię zarówno pod względem organizacji, jak i w kontekście realizacji wielu atrakcyjnych programów turystycznych.

 

Firma jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na usługi spersonalizowane, dlatego proponujemy Państwu usługi „szyte na miarę” i dopasowane indywidualnie do potrzeb każdej grupy. Nie opieramy się tylko i wyłącznie na sztampowych i ogólnodostępnych ofertach turystycznych dla danej grupy zawodowej. Szukamy nowych, niestandardowych i oczywiście ciekawych miejsc nie tylko w kraju ale także za jego granicami.

 

Co personalizacja usług oznacza w praktyce?

Aktualne ubezpieczenia i certyfikaty:

 

Z GlobalWay przeżyjesz niezapomniane chwile Proponujemy usługi „szyte na miarę” i dopasowane indywidualnie do potrzeb każdej grupy

Personalizacja

Nasza firma jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na usługi spersonalizowane

Miejsca

Szukamy nowych, niestandardowych i oczywiście ciekawych miejsc nie tylko w kraju ale także za jego granicami

Ceny

Nasza oferta to nie tylko niezapomniane chwile ale także okazyjne ceny

Szkolenia

Posiadamy również oferty dla Rad Pedagogicznych oraz grona nauczycielskiego

O naszej firmie

Nasza firma jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na usługi spersonalizowane, dlatego proponujemy Państwu usługi „szyte na miarę” i dopasowane indywidualnie do potrzeb każdej grupy. Nie opieramy się tylko i wyłącznie na sztampowych i ogólnodostępnych ofertach turystycznych dla danej grupy zawodowej.


Kontakt